BIYOLOJIK MUCIZE CANLI – ETKIN PROBİYOTİK

Bactolad Uzun bilimsel araştırmalar sonucunda doğal mutasyon metodu İle sindirim sistemindeki asitlere ve enzimlere dayanıklı probiyotik bakteridir. Bactolaö Ağızdan alındığı andan itibaren sindirim sisteminin tümünde, sayısında azalma olmadan koloni oluşturarak; etkinliğini devam ettirir. IÇERIK: (1000 ml Bactolac) 60 ml şeker kamışı melası, 10 mi saccharomyces ekstratı, 930 ml içilebilir su,1.5 x 10⁹cfu canlı-etkin probiyotik bakteri.
IÇERIK: (10 ml Bactolac ÇOCUK) 0.6 mi şeker kamışı melası, 0.5 ml saccharomyces ekstratı, 8. 9 ml Içilebillr su doğal vanilya ekstratı , 1.5 x 10⁷cfu canlı-etkin problyotik bakteri. Bactolacmuhteşem bakterileri, sindirim sisteminin tüm asitierine ve enzimlerine dayanıklı laktik asit (lactobacillus planeteryum, lactobacillus acIdophilus , lactobacillus crispatus, lactobacillus rhamnosus) bakterileri , saccharomyces cerevislae ve saccharo-myces boulardı besi ortamında oluşturulmuştur. KULLANIM ŞEKLI: Içmeden önce Ürünü çalkalayınız. Ilk hafta her gün aç karnına sabah, öğle, akşam 45 ml (3x45m1)içiniz. Ağız içinde etkileşim başlayabilmesi için; BACTOLAC ‘ı içerken ağzı nızda çalkalayara k içiniz.
Ilk haftadan sonra; her gün sabah aç karnına 45 ml BACTOLAC (1×45 mi) içilmesi önerilir. Bağısaklarınız çok yavaş istiyorsa günlük üçlü dozun (3×45 mi) en az 4 hafta devam edilmesi ve sonra her gün sabah aç karnına 45 ml BACTOLAC (1×45 ml) içiimesi öner1lir. Ağır antibiyotik kullanımları sonrasında 1 hafta Üçlü doz (3×45 ml) kulianmanız öner1lir.
3 yaştan büyük çocuklar, yetişkinler ve yaşlılar için (doktorunuz kullanım dozu önermediğ I takdirde) yukarıda önerilen kullanım bilgileri uygundur. BACTOLAC` Çocuk; 1 kg çocuk/1 mi
BACTOLAC probiyotik bakterlierin ömür boyu belirli aralıklaria düzenli kullanılması sağlığımız için faydaildır. Buzdolabında saklayınız.
Doktorunuza danışınız…

SIVI FORMDA ETKİN PROBİYOTİK BAKTERİ PROBİYOTİK SUŞ ÖZELİKLERİ VE KLİNİK ETKİ SONUÇLARI

Probiyotikler, çeşitli sebeplerden dolayı oluşan diyare riskini ve şiddetini azaltabilir. Probiyotik alımının depresyon, anksiyete, stres ve hafıza zayıflığı gibi zihinsel sağlık bozukluklarının semptomların’ iyileştirmeye yardımcı olabildiğini göstermiştir. Uzun süreli L Rhamnosus takviyesi, çocuklarda bağırsak mikrbiyotunun bileşimi üzerinde etkili olup antibiyotik kullanımından sonra gastrointestinal şikayetlerin sıklığını azaltmakta ve denemeden sonra 3 yıl sonraya kadar bazı bakteriyel enfeksiyonları önlemektedir. Alerji ve egzama gibi cilt hastalıklarının tedavisine yardımcı olur. Probiyotilder bağırsakta sağlıklı mikroorganizma dengesini kurarak irritabl bağırsak sendromu, Crohn hastalığı ve ülseratif kolit bulgularını hafifletebilirler.

Saccharomyces Boulardii Patojen değildir Tedaviye yardımcıdır Patojen bakteri gelişimini engeller
Saccharomyces Cerevisiase Patojen değildir Tedaviye yardımcıdır Gastroenterit tedavisi için endojen floranın ve immün sistemin düzenlenmesinde yardımcıdır.
Lactobacillus Acidophilus Asit , safra ve pankreas enzimlerine yüksek direnç, Cok sayıda bakteriyel patojeni olumlu hale getirme Çocuklarda vitamin B12 ve folat düzeylerini önemli ölçüde geliştirdi. • Hassas bağırsak sendromu Okul öncesi çocuklarda, daha yüksek kırmızı kan hücresi statüsü ve anemi prevalansında anlamlı azalma
Lactobacillus Plantarum Asit, safra ve pankreas enzimlerine direnç ‘Bağırsak bariyeri fonksiyonunu düzenler Kadınlarda demir emilimini arttırdığı, Kan basıncını düşüren ve nöroprotektif ajan gibi davranarak, öğrenmeyi ve hafızayı geliştirmeye yardımcı olur.
Lactobacillus Rhamnosus Mükemmel tutunma ‘Çok sayıda peptidaz üretimi sağlar ‘Doğuştan ve sonra edilinilmiş bağışıklığı artırılmasına yardımcıdır. ‘Bakterilerle savaşır Vücut ağırlığını azaltabilir ‘Kadınlarda yağ kitlesini ve leptin konsantrasyonlarını azaltır. ‘Çocuklarda bağırsak mikrobiyotunun bileşimi üzerinde etkili olup antibiyotik kullanımından sonra gastrointestinal şikayetlerin sıklığını azaltmaktadır.

PROBİYOTİK MİKROORGANİZMALAR – SAĞLIKLI YAŞAMIN SIRRINI KEŞFEDİN

• Bağışıklık sistemimizi güçendirir
• İçildiği andan itibaren bakteriler aktif olup sayısal olarak kayba uğramadan bağırsağa ulaşır.
•Bu süreçte; ağız içi, yutak, yemek borusu ve midedeki zararlı bakterilerin etkisizleştirilmesine yardımcı olur.
•Bağırsaklarda koloni oluşturan BACTOLAC bakterileri; Zararlı bakterileri etkisiz kılar, bağırsağı temizler.
•Mineral ve vitaminlerin emilimini arttırır, sağlıklı bağırsak duvarlarının oluşmasına yardımcı olur.
•Alerjiye karşı bağışıklığı güçlendirir.
•Egzama, sedef gibi hastalıkların tedavisinde etkin rol oynar.
•Gaz ve şişkinlik problemlerinin giderilmesinde yardımcı olur.
•Antibiyotiğin zararlı etkilerini minimize eder.
•Faydalı bakteri sayısını arttırır.
•Veganlar tüketebilir.

NEDEN BACTOLAC

Mide asitleri çok güçlü bir bileşendir. Mideden bağırsağa giden yolculukta bakterilerin sağlam kalması ve bağırsağa ulaştığında doğru ortamda savaşarak oraya ulaşan ve hayatta kalan bakteri sayısı önemlidir. O nedenle tüketilen probiyotik besinlerin içinde var olan bakteri sayısının yüksekliği çok kritik bir faktördür.

Hazırlanan probiyotik yiyecekler ne kadar yüksek sayıda yararlı bakteri içerirse yukarıda anlatılan yararları da o kadar yüksek olacaktır.
İşte bu nedenle, BACTOLAC ürünlerini geliştirirken, uzun çalışmalar sonrasında 1.000.000.000 unit (cfu) yararlı bakteri sayısına ulaştık. Üstelik sadece bitkisel kaynaklı besinler kullandık.